Assassins Creed Syndicate, Assassins Creed Unity, Assassins Creed 4, atd...

Veškeré informace o hrách Assassins Creed Syndicate, Assassins Creed Unity, Assassins Creed: Rogue, Assassins Creed 4, Assassins Creed 3, Assassins Creed 2, Assassins Creed , Brotherhood a Revelations pod jednou střechou. Jestliže tedy hledáte zdroj informací o této super akční hře, jste na správném místě


Podporují nás:

Hrajete rádi válečné hry? Pak se podívejte na http://world-of-tanks.biz a připojte se do tankové bitvy. Zkuste také hru na http://4story.name

Proč musí být nový Assassin's Creed v Londýně?

Mikymauss - 24. 6. 2015 St 15:24 - 20 komentářů

Jak vysvětlil kreativní ředitel hry Marc-Alexis Côté, Viktoriánské období bylo na seznamu nejatraktivnějších prostředí už od počátku série. Řada na něj však přišla až teď a to z jednoho klíčového důvodu. Podle Côtého potřebovala totiž série znovu inovovat a není prý žádný lepší způsob, než hru posunout do modernějšího prostředí, pro což byl Londýn jasná volba. Může nabídnout zbrusu nový příběh, krajinu, ale především také dosud nepoznané herní prvky viz. vystřelovací hák, lepší zbraně a mnoho dalšího.

 

prestrelka-na-kocaru

 

Průmyslová revoluce může tedy prý ohromit mnohým, obzvlášť, když do jejího dokonalého zpracování vložili tvůrci veškeré své úsilí. Côté dokonce prohlašuje, že se týmu podařilo Londýn oživit a rozhýbat tak, jako žádné jiné místo v celé Assassin's Creed sérii. Jako příklad poukazuje na Temži, po které prý pluje jedna loď za druhou, každá jiné velikosti a jiného nákladu, ostatně jako všechna vozidla v AC Syndicate! Na závěr dodává, že na starších konzolích by takto živé město vytvořit nedokázali, což byl také důvod, proč vyhrál Londýn až teď.

 

pristav

AC Syndicate na E3 představil 3 zbrusu nové trailery!

Mikymauss - 17. 6. 2015 St 8:29 - 14 komentářů

 

Veletrh her E3 je právě v plném proudu a jako vždy na něm zazářil i další díl Assassin's Creed série. V celkovém pořadí 9. díl nás zavede do nezvykle moderní doby, do Londýna roku 1868. Co můžeme očekávat? To vám nastíní právě tyto 3 videa:

 

Cinematic Trailer

 


Assassin's Creed Syndicate – Gameplay


 

Evie Frye – trailer


Na podzim vyjde nový Assassin's Creed Syndicate!

Mikymauss - 4. 6. 2015 Čt 9:29 - 15 komentářů

Stejně jako předchozí roky i letos na podzim čeká Assassin's Creed sérii nový přírůstek. Nový díl Syndicate se tentokrát bude odehrávat ve Viktoriánském Londýně, konkrétně v roce 1868. Vychutnejte si první 2 videa přímo ze hry!

 

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer

 

 

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough

 

Další detailní informace o Assassin's Creed Syndicate již brzy!

Film s tématem Assassin's Creed půjde do kin na konci roku 2016

J. Vonšák - 8. 3. 2015 Ne 7:36 - 14 komentářů

 

Už delší dobu není žádnou tajností, že se připravuje film na motivy hry Assassin´s creed. V poslední době ale vyplavaly na povrch některé nové informace o tomto snímku a tak jsme si pro vás připravili shrnutí všech informací, které jsme se zatím dozvěděli.

 

Michael Fassbender v hlavní roli 

 

Film bude podle posledních informací režírovat Justin Kurzel pod dohledem samotného Ubisoftu. V poli se představí hvězdný herec Michael Fassbender, jenž by mohl podle spekulací ztvárnit hlavní postavu celé série Desmonda Milese. Tuto spekulaci přiživuje fakt, že snímek by měl být o muži uneseném tajnou organizací, který je posléze napojen na animus a vyslán do minulosti, kde se dozvídá, že je potomkem asasínů.

 

Těšit se můžete také na Marion Cotillard  

 

Druhou oznámenou herečkou bude Marion Cotillard, jenž si za své výkony v předešlých filmech (Taxi, Návrat temného rytíře, Počátek…) vysloužila oskara. Zatím však není známé, jakou úlohu by měla ztvárnit.

 

Film se na plátnech kin objeví 21. prosince 2016.

ASSASSIN´S CREED UNITY Let´s Play

Filip Matějka - 18. 2. 2015 St 9:26 - 1 komentář

 

Přes prvotní zklamání ze špatně vyladěné hry Assassins Creed Unity se přeci jen našli hráči, kteří vydrželi čekat na vydání opravných patchů a nyní si hraní vychutnávají plnými doušky. Jedním z nich je i náš čtenář DinoCop, který nám poslal odkaz na svá Let's Play videa. 

 

Docela se nám líbila, tak jsme se rozhodli představit je i vám ostatním. Co na ně říkáte a máte rádi takto komentované záběry ze hry?

 

Se zpožděním vychází v pořadí čtvrtý patch pro Unity

Miroslav Kubů - 23. 12. 2014 Út 9:49 - 19 komentářů

 

Po mlžení ze strany Ubisoftu jsme se konečně dočkali Patche 4. Důvod, proč vývojáři s jeho uvedením tak váhali, byl zřejmý ihned po jeho vydání. Ačkoliv standardní velikost patche pro PC by měla být necelých 7 GB, hráči na Xboxu One potřebují mít na disku volných pro patch neuvěřitelných 40 GB!

 

Pozná běžný hráč rozdíl?


Včerejší patch je s téměř 40 GB největším herním updatem v celé historii, člověk by tedy logicky očekával, že přinese celou řadu změn, vždyť tolik místa na disku nezabere drtivá většina her, opak je však pravdou. Při běžném hraní člověk rozdíl jen stěží pozná, update se totiž skládá především z map Paříže, která byla mírně předělána tak, aby se odstranily grafické nedostatky jako problémy s počty snímků za vteřinu.

 

Rozdíly jsou sice nepatrné, ale pozorovatelné jsou. K porovnání mohou sloužit dvě následující videa:

 

Před vydáním patche:Po vydání patche:


 

Další patch k Assassin´s Creed Unity by měl opravit zbývající chyby

Filip Matějka - 16. 12. 2014 Út 9:55 - 10 komentářů


Ne zcela dodělané pokračování slavné série nadělalo na čele vrásky mnoha hráčům i herním kritikům, Ubisoft však nehodlá nechat věci ladem a během několika dní by měl vydat v pořadí již čtvrtý patch, který má za cíl opravit zbytek bugů způsobených uspěchaným vydáním.


Za cíl má tedy vymítit následující problémy:

 

Pády po načtení uložené hry – Jeden z nejvíce iritujících bugů by snad měl být konečně vymýcen. Problémem však je, že vývojáři si nejsou zcela jisti tím, co za pády stojí, a není proto jisté, zda bude toto řešení konečné

 

Error CE 34878 – Podobný problém jako v předchozím odstavci s tím, že toto chybové hlášení se vyskytuje u PS4.

 

Problémy s Companion Applications – Opravy problémů se synchronizováním u nově přihlašujících se hráčů a při logování, oprava nefungujících misí s 100% nadějí na úspěch a mnoho dalších drobnějších problémů.

ReklamaSponzoři

Zahrajte si také nový díl Far Cry 4.

Anketa