Multiplayer » Assassin's Creed: Brotherhood

  • Zatím je ve hře 12 hratelných postav (je pravděpodobné, že postav bude mnohem víc).
  • Na výběr bude několik kombinací speciálních abilit a předmětů, např. rychlý běh s vrhacími noži nebo splynutí s davem s dýmovou bombou.
  • Samozřejmostí je několik módů:

Wanted: Hrát se bude ve stylu „kočka a myš“, kdy máte za úkol zabít svou kořist, ale přitom jste pro jiného hráče sami kořistí.

Aliance: mód určený ke spolupráci hráčů

Advenced Wanted: Jde o hardcore verzi klasického wanted. Základ zůstal nezměněn. Hledáte tudíž osobu a snažíte se ji zabít. Cestu vám ukazuje radar. Ten je ale méně přesný a například výšku, či poschodí v jakém se cíl nachází vám neukáže. Přibude také věcí, jenž pronásledovatele zbrzdí a okolních NPC. Zabití a především vyhledání cíle bude tedy těžší.

Manhunt: Od Aliance módu se liší jednak počtem hráčů (nyní jsou 4) a úzkou spoluprácí hráčů. Jeden tým loví druhý, přičemž lovený tým může protihráče omráčit a získat veké množství bodů.

  • Při útěku vám pomohou speciální zkratky, které zabijáka, který vás pronásleduje zdrží a vy díky tomu budete mít čas splynout s okolním davem.
  • V Brotherhood budete podobně jako v ostatních Multiplayerových hrách sbírat zkušenosti, díky kterým budete navyšovat svůj level a tím i své vlastnosti a lepší vybavení.
  • Hrát se bude jak jinak než v renesanční Italii na několika mapách.
  • Vítězem kola se stává hráč s největším počtem bodů.


Vím, že toho není moc, proto uvítam jakékoliv připomínky a případné další informace, které mi nejakých záhadným způsobem mohli uniknout :). Pište je prosím do komentářů k dané novince, děkuji předem.


A na zavěr Multiplayerový trailer

 
 

Anketa

Sponzoři

Zahrajte si také nový díl Far Cry 4.

Reklama