Assassins Creed Unity - Popis hry

 

Jak už je u Ubisoftu dobrým zvykem, tak i pro rok 2014 si nachystali vydání dalšího dílu ze série Assassin’s Creed. Nová hra nese název Assassin’s Creed Unity a zavede nás do Francie z konce osmnáctého století.  Kdo z vás dával při dějepise alespoň trochu pozor, tak ten již tuší, že o pořádnou akci by neměla být nouze. Francie se totiž právě nachází v období velké revoluce.

 

Krátké seznámení s hlavním hrdinou


Arno Dorian


Arno Dorian se narodil roku 1768. K asasínům se přidal ve svých 21 letech a ihned se zapojuje do náročných operací na pozadí Velké francouzské revoluce. Díky svému mladému věku a vrozenému důvtipu dokáže řešit mnoho úkolů podstatně lépe, než jeho starší druzi.

 

Assassin’s Creed Unity přináší kromě zajímavého příběhu v dokonalém grafickém hávu i mnoho zajímavých změn. Například místo klasických skrytých nožů dostanete k dispozici zbraň velmi podobnou kuši, se kterou můžete tiše zabíjet i dále stojící nepřátele.  

 

Máte rádi palné zbraně? Potom se vám bude líbit nová zbraň zavěšená na opasku. Jde o opakovací pistoli na šest nábojů, které se vaši nepřátelé budou velmi obávat. 

 

unity-arno
 

Na jaký příběh se můžete těšit?

 

Už výše jsme se zmínili o tom, že po celou dobu příběhu se budete pohybovat po Francii v době revoluce. To znamená velké množství stráží po celém městě, gilotiny na náměstích a všudypřítomné davy nespokojených občanů. Ovšem hlavní příběh tkví v něčem trochu jiném.

 

Arno Dorian se k asasínům nepřidal jen tak pro nic za nic. Stal se asasínem zejména kvůli smrti svého nevlastního otce, jehož smrt hodlá objasnit a zodpovědné osoby sprovodit ze světa.

 

Pochopitelně v příběhu najdeme i vedlejší linku, ve které se Arno Dorian zapojuje do Velké francouzské revoluce a pomáhá revolučnímu hnutí obsadit důležité pozice (což je patrné z dostupných trailerů, které najdete na našem webu).

 

unity-dela

 

Herní svět si žije svým vlastním životem

 

Ubisoft se s každým dalším dílem snaží zlepšovat hráčům zážitek z pohybu po městě. Není tedy vůbec divu, že všechny počítačem ovládané postavy se chovají v podstatě přirozeně. Nikdy nelze předem odhadnout, co která postava udělá a čím vás překvapí. Ovšem pokud se rozhodnete život ve městě pouze sledovat, také se rozhodně nudit nebudete. Každý má svou práci, nějaký cíl cesty a své problémy, které můžete klidně pouze sledovat ze střech domů.

 

unity-assassin

 

Mnoho hodin herních zážitků

 

Assassins Creed Unity rozhodně nepatří ke hrám, které byste běžnou rychlostí včetně všech vedlejších misí dohráli během pár hodin. Pokud budete důkladně plnit všechny zadané mise, potom může dohrání trvat i pár dní. Rozhodně se tedy máte na co těšit!

 

Anketa

Sponzoři

Zahrajte si také nový díl Far Cry 4.

Reklama