Assassins Creed 3 - Popis hry

S postupně narůstající sérií Assassins Creed se také začíná hovořit o celkové kvalitě. Nikdo totiž nechce, aby se z Assassina stalo Call of Duty (a to nic ve zlém), které vychází každým rokem, přinese pouze nový příběh a veškeré peníze jdou do kasy jen díky multiplayeru. Bát se ale není třeba. Nebo tedy – až teď se není třeba bát. Assassins Creed 3 totiž má do celé série vnést nový náboj. Tedy taková menší revoluce na poli Assassins Creed franchisy. Pojďme si tedy v pár bodech shrnout, s čím vším si na nás vývojáři přijdou a na co se můžeme právem těšit:

 

  • Do hry přichází naprosto nové prostředí s úplně novým hrdinou. Connorův příběh bude ve hře trvat celých 30 let, přičemž se podíváme do míst jako je New York, Boston nebo Philapdephia. Celková velikost mapy a světa ve třetím dílu je jedenapůlkrát větší jak velikost Brotherood!
  • Assassins Creed 3 běží na novém enginu společnosti Ubisoft - AnvilNext. Na němž je postavena i hra Liberation, co vyjde exkluzivně pro konzoli Playstation Vita.
  • Alex Hutchinson z Ubisoft podotýká, že 30 – 35 % hry se bude odehrávat v divočině. Zahrnovat bude samotný život s domorodci, lov zvěře, mise proti rudokabátníkům a další

 

 


Zajímáte se o to, jak funguje profesionální ruleta zdarma? Přemýšlíte, zda existují nějaké zaručené systémy, jak v ruletě uspět? Na internetových stránkách, které si zobrazíte kliknutím na odkaz výše, se dozvíte vše potřebné.

 

Anketa

Sponzoři

Zahrajte si také nový díl Far Cry 4.

Reklama