Assassins Creed 3: Liberation

Zbrusu nová hra Assassin's Creed 3: Liberation, kterou budou moci okusit pouze majitelé konzole Playstation Vita, nám přinese mnoho překvapení. Tím první je jistojistě hlavní protagonista, respektive protagonistka. Poprvé v sérii Assassins Creed si totiž zahrajeme za postavu něžného pohlaví. Snědá a půvabná Aveline nás zavede do New Orleans do doby roku 1765 – 1780, tedy podobného období, kdy se odehrává samotné Assassins Creed 3. Ačkoliv se  v hře setkáme se samotným Connorem, Assassin's Creed 3: Liberation nebude nikterak navazovat na Desmondovu dějovou linku a pojede si tu svou. 

 

assassins-creed-3-liberation

 

Většina příběhu se bude odehrávat v New Orleans. Podíváme se však také na aligátory do exotického Mexika a do všelijakých koutů Ameriky, kde budeme zuby nehty bojovat se svými protivníky. Setkáme se také s indiány a se svojí někdejší mentorkou Agátou. Hra, která Vám přinese až 20 hodin hraní a zábavy, vyjde 30. října 2012, exkluzivně pro konzoli Playstation Vita.

 

 


Znáte již výherní automat Mega Fortune? Pokud ne, tak na těchto internetových stránkách se o něm můžete dozvědět vše potřebné a užít si s ním množství zábavy.

Anketa

Sponzoři

Zahrajte si také nový díl Far Cry 4.

Reklama